Hizmetlerimiz

CNC Sac İşleme

Kontrollü teknolojiye sahip, CNC kontrollü makine parkımız, karmaşık şekillere rağmen yüksek hassasiyet ve boyut toleransı ile özel iş parçaları üretme pozisyonundadır.

Sac kesme işleminde CNC Büküm makinesi kullanılır. CNC bir kısaltmadır ve “Compyterrized Numerical Control” numaralandırılmış bilgisayar konrol-işlemi anlamına gelmektedir. Bu sistem sayesinde müşterilerimizin sürekli değişen tercihlerini istenilen miktarda hızlı ve doğru ve tabiiki maliyeti uygun olarak imal ediyoruz.Ve bu rekabetçi birim fiyatlarla!

 

3D CAD / CAM Teknolojisi

3D CAD / CAM bilgisayar destekli yazılımımz ile ürünlerin hem tasarımında hemde imalatında kullanıyoruz. CNC işleme başta olmak üzere imalat süreçlerinin proglamlanmasında ve de CAD yazılımında oluşturulan maddeleri ve montajları gerçekleştiriyoruz. Tasarım sürecinde deneyimli uzmanlarımız sadece “ileri teknoloji” teknolojisine ve takip eden bilgisayar kontrollü üretime değil, aynı zamanda olağanüstü işçiliğe ve yılların deneyimine de güveniyoruz.

 

Yüzey İşleme

Cam boncuklarla tahrip etme yöntemi ile Projelerimiz nispeten ucuz ve çevre dostu bir yüzey tedavisi sağlar,aynı zamanda yüzeyde daha iyi bir görünüm elde etmek için kaplama işlemi yapılır

 

 

 

Panch Kesim

Punch kesim programlama yaparak çok yönlü ve seri bir şekilde esnek ve hassas bir üretim sağlamaktadır.

Her hangi bir çizim programından hazırlanmış farklı model ve desenleri aynı sac üzerine işleme imkanı ile çok değişik alanlarda ihtiyaçlarınıza cevap verebilme yeteneğine sahip olmasıdır. Ayrıca lazer kesim teknolojisiyle gerçekleştirilmesi mümkün olmayan saca form verme işlemi bu teknoloji ile mümkündür

 

 

CNC Torna Freze

CNC Kontrollü torna ve freze makineleremiz ile küçük, orta veya büyük parçaları istenilen hassaiyetlerde işlemekteyiz. Uzman kadromuz ve modern CNC torna ve freze makinelerimizle metal üzerine bir çok projede yer almışızdır.

Yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz.

 

 

Abkant

Maksimum doğruluk ile saç kesme:

CNC kontollü yüksek kaliteli makinalarımız ile büküm işlemlerimizi yapmaktayız. kompleksli parçaları dahi Abkantpress makinalarımız ile en doğru şekilde bükebiliyoruz. İstenilen miktarı aynı pozisyonda tekrarlama sistemi ile gerçekleştiriyoruz.

 

 

Kaynak Montaj

Metal parçaları Argon,Gazaltı ve Oksijen kaynak metotlarıyla birleştirildiği gibi, montaj işlemi gerçekleştirebilmekte ve modüler,parçalar montajlanabilmektedir.

 

 

 

Lazer Kesim

Lazerkesim: En yüksek kaliteli sac kesme ve sac parça kesme işlemi Lazer ışınları ile mümkündür. Küçük veya büyük serileri sizin çizimleriniz ve isteğinize sadık kalarak lazer kesim yöntemi ile malyeti uygun, sorunsuz ve mükemmel imal ediyoruz.

 

Sac İşleme

Sac işleme uzmanları olarak, istediğiniz ürünleri en ince işleme hassasiyeti ile gerçekleştiriyoruz. bu hassasiyeti her bir parça üzerinde temiz ve pürüzsüz, aynı zamanda hızlı ve uygun fiyatlarla sizin hizmetinize sunuyoruz.

 

 

 

 

Isıl İşlem

Isıl işlem prosesleri ile T4, T5, T6 sertlik değerleri sağlanabilmektedir. Bunun dışındaki sertlikler içinde anlaşmalı olduğumuz güçlü tedarikçilerimizle ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz

 

 

Su Jeti

Otomatikleştirilmiş bilgisayar sistemi ile hızlı, doğru ve tek parça, Prototipler ve seriler olmak üzere, Otomotv, takım ve araçlar, ambalaj teknikleri içeren kolay veya benzersiz komplike ürünleri su jeti tekniği ile sizin çizimlerinize sadık kalarak 3- eksenli veya 5- eksenli kesiyoruz.

 

Elektrostatik Toz Boya

Elektrostatik toz boyama sistemi aynı zamanda Islak boyaya nazaren çevre dostu bir alternatif. Profesyonel Elektrostatik toz boyama yöntemimiz ile Çelik, paslanmaz çelik, aluminyum, dökme demir ve galvanizli parçalar boyamaktayız.

Sıra dışı siparişler bizim tarafımızdan memnuniyetle kabul edilir.

 

 

Eloksal Kaplama

Eloxlama, aluminyum üzerinde bir yalıtım sağlar, aşınmasını engeller. Yüksek kaliteli yüzey kaplama işlemini, tam ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizi isteğine göre renklendirebilimekteyiz.